Tavuktime
Diğer Yazılar

16 Temmuz 2019, 14:34

0 Yorum

1211 Okuma

Franchise Girişimci Sayısı Artıyor

24 Haziran 2019, 07:59

0 Yorum

1209 Okuma

Tavuktime Franchising Modeli

01 Haziran 2019, 13:28

0 Yorum

1214 Okuma

İlk Franchise Restorantımızı açtık..

30 Mayıs 2019, 11:05

0 Yorum

1024 Okuma

Bayram tatili sonrası haftaya adapte olabilmek için birebir

26 Haziran 2019, 16:51

0 Yorum

1214 Okuma

Acıktıysan #seninyerin #tavuktime
Tavuktime Franchising Modeli
24
Hazi
1209 Okuma 0 Yorum
Tavuktime Franchising Modeli

                                                    TAVUKTİME FRANCHİSİNG

                Bünyesinde faaliyet gösteren Pidemania markası ile Türkiye geneline yayılarak büyük bir başarı elde  eden Mania Gıda LTD. ŞTİ, iş kurmak isteyenlere Tavuktime markası ile  franchising kapılarını aralıyor. Soslu tavuk denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Tavuktime, ar-ge çalışmalarını 1 yıl boyunca hem üretim tesislerinde hem de pilot bölge seçtiği restoranında tamamlayarak müşterilerinden tam not almayı başarmış ve ilk franchising restoran  olan İstanbul- Kartal’da faaliyete geçmiştir. Son trend olan ürün çeşitliliğini restoranlarında başarıyla uygulayan Tavuktime, yaş, cinsiyet, kültür veya bölge farklılığı gözetmeksizin geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Başlangıç, çorba, köfte, soslu tavuk ürünlerini orijinal mimari konseptiyle birleştirerek hem franchise almak isteyenleri hem de müşterilerini farklı tatlarla bir araya getiriyor.

Franchising sisteminin yararları nelerdir?

  • Daha önce başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.
  • Marka ile birlikte ulusal standartlarda bir kaliteye sahip olunmaktadır.
  • Kaliteli personel bulma, işe alım süreçlerinde ve yetiştirme konularında franchise veren firmanın tekniklerinden yararlanılmaktadır.
  • Eğitim hizmetleri ve alanında uzman personel desteği sağlanmaktadır.
  • Ortak haraket edilmekle birlikte küçük ölçekli işletmelerin karşılaşabileceklri risk faktörleri minimize edilmektedir.
  • Franchise veren işletmelerin mali ve hukuki danışman desteğinden yararlanılmaktadır.
  • İşletmenin kuruluş aşamasında veya kuruluş yeri seçiminde franchise veren işletmenin bilimsel tekniklerinden yararlanılmaktadır.
  • Tanıtım ve reklam giderleri minumuma indirilmektedir.
  • Franchise sistemi kendi işini kurmanın getirdiği riskleri ortadan kaldırmaktadır.

 

Tüm bu yukarıdakiler de dikkate alındığında alanında başarısını kanıtlayan çeşitli ürün yelpazesiyle müşterilerini büyüleyen Tavuktime, ciro karlılığınızı arttıracak nitelikte bir işletmedir. Eğer sizlerde bu karlı yatırım fırsatını kaçırmak istemiyor iseniz ilk olarak yapmanız gereken https:/franchise.tavuktime.com web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak olacaktır. Web sitemiz ya da irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşan adaylar ile ekibimiz arasında bir ön görüşme sağlanır. Bu ön görüşme sonrasında olumlu görünen adaylar yüz yüze görüşmek için çağrılırlar. Bu süreci de başarıyla atlatan adaylar ile franchise sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Alanında uzman mimari ekibimiz 1 hafta içerisinde restoranın açılacağı emlağı ziyaret ederek 15 gün içerisinde çizimini tamamlar. Tüm bu işlemler sonrasında açılacak olan şubenin gerekli personel ihtiyacı belirlenerek tüm personel eğitimi merkez şubeden verilir. Önce teorik olmak üzere ardından pratik eğitimlerle desteklenerek işletme açılışa hazır hale getirilir. Operasyon bölümümüz gerekli denetimleri yaptıktan sonra ise şubeye ürün gönderimi sağlanarak denemeler sonucunda müşteri alımlarına başlanır. Ayrıca açılış sonrasında da destek ekibimiz her zaman sizinle olmaya devam edecektir. Whatsapp, e-mail yoluyla devamlı ulaşabilecek ve ayda en az bir kez gerçekleştirilecek olan restoran ziyaretleriyle de yardım alabileceksiniz. 100.000 ve üzeri nüfuslu Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine franchise veren Tavuktime  anahtar teslim olarak hizmete hazır bir şekilde verilmektedir.

Tavuktime markası olarak Türkiye ve Dünya pazarında markamızı en üst seviyeye taşıyacak şirket ve şahıslarla iş birliği yapılan tüm noktalarda yenilikçi yönümüzü ve tecrübemizi kanıtlamak istemekle birlikte alanında ideal fırsatlar ve sorunlara yenilikçi çözümler getirebilen, eğitime önem veren ve hizmet kalitesi yüksek bir marka hedefinde olarak size şehrinizde prestij kazandıracak bir restoran açma hayallerinizi gerçek kılıyoruz. Eğer sizlerde kendi işimi kurmak istiyorum diyor iseniz sizleri de Tavuktime ailesinde görmekten büyük onur duyarız. Hemen irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak franchise hakkında alanında uzman ekibimizden bilgi edinebilir veya web sitemiz üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Detayllı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

 

0 Yorum

Yorum Ekle